cover

Download Songs Yeni Nokia 3310 Nasıl only for review course, Buy Cassette or CD / VCD original from the album Yeni Nokia 3310 Nasıl or use Personal Tone / I-RING / Ring Back Tone in recognition that they can still work to create other new songs. DMCA Removal Requests Send to [email protected]
Download Full Album songs For Android Yeni Nokia 3310 Nasıl Fast Download

Title : Yeni Nokia 3310 Nasıl Olacak? (Reyiz Küllerinden Doğuyor!) - 2DK'da Teknoloji
Description : Yeni Nokia 3310 Nasıl Olacak? (Reyiz Küllerinden Doğuyor!) - 2DK'da Teknoloji

“Sıfır” Nokia 3310 Geliyor!
Öncelikle ilk Nokia 3310, 2000 yılında resmen milenyum hediyesi gibi tanıtılmıştı. Aradan yıllar geçmesine rağmen yenisinin gelecek olması, sadece adının geçmesi bile pek çok insanı heveslendirdi diyebiliriz. Biz de dahil.
İlk duyumlarımız “gerçek bir akıllı telefon”’ bekleyen dostlarımızı hüsrana uğratacak. Çünkü 3310’un orijinal tasarımına sadık kalınması ilk beklentimiz. Fakat tabiki de sistemsel yenilikler gelecek. Peki Nokia 3310 dokunmatik mi olacak? Fiyatı ne kadar olacak?

Yeni Nokia 3310 Özellikleri

Yayınlanan videodan anladığımız renkli bir ekran söz konusu. Benim bu renkli ekran konusundaki kişisel görüşüm olmazsa olmaz değil. Çünkü tasarımın özüne sadık kalınması bence tek başına bile orijinal bir fikir. İşletim sistemi konusunda gönül isterdi ki Android diyebilelim fakat yüksek ihtimalle Synbian OS olacak. Tuş takımlarında geçmişten farklı olarak plastik dizayn yerine metal bir aksamın kullanılacağı da belli. Bizi en çok şaşırtan USB Type-C bağlantı noktası ve 3.5mm jak girişiyle birlikte cihaz üzerinde kameranın yer alacağı haberi oldu. Hadi kamera normal, zaten beklenti o yönde. Fakat şu TYPE-C olayı gerçekten ilginç bir karizma katmış 3310’a.

Nokia 3310 ve Android Söylentisi

Unutmadan internette dolaşan dedikodular arasında Android 7.0 Nougat da dolanıyor. Yani işin açıkçası bana fark etmez. Fakat market açısından zengin içerikleri olan bir platformda 3310 kullanmak gerçekten keyifli olacaktır. Bu yüzden Android gelirse daha iyi olur gibi duruyor.

Tabi bu bilgilerimizin henüz hiçbirisi onaylanmadı. Fakat Nokia’nın insanların taleplerine sessiz kalacağını sanmıyoruz. Mesela 3310’un sağlamlık olayını bi hatırlayalım. Biz vakti zamanında kendisiyle az iPhone’lar LG’ler dağıtmadık. Doğal olarak bu yeni cihazdan da beklentimiz, sağlam olması yönünde…

Nokia 3310 Oyunları

Gelelim dananın kuyruğunu koparmaya: Tabiki de yeni Nokia 3310’da geliştirilmemiş haliyle yılan oyununu o ilk haliyle istiyoruz. Buna ek olarak çok oyunculu oynayabilme, dünya ligi, farklı klasman gibi şeylerle oyunu zenginleştirebilirler. Ne güzel olurdu… Fakat şu 2008 maksimum kaça çıkardı onu tam kestiremiyorum.

Nokia 3310 Bataryası Nasıl Olacak?

Tabi yatağın altında şarj edilen Nokia 3310’un 1 hafta giden şarjını da özlemedik değil. Bu yüzden “ey Nokia, aynı performansı yine bekliyoruz!” dememiz gerekiyor burada. Bu arada internette dolanan bir görsel var. İddialara göre 3310’un yeni hali böyle olacak diyorlar.
Size hemen bir sürprizli haber de vereyim. Eğer bir aksilik olmazsa yeni Nokia 3310’u çıktığı gibi sağlamlık testine alacağız. Sizce reyize ne yapsak yakışır? Bu konuda önerilerinizi bekliyoruz. Bir de arkadaşlar internette salınan konsept tasarımlardan bizim de beğendiğimiz 3 tanesini size şimdi göstereceğiz. Hemen şuradaki anketten size en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Ankete katılmayı unutmayın :)

Kanalımıza abone olmayı unutmayın ► http://goo.gl/y4AjCY

Hepsi ve daha fazlası için : /
Download as MP3 | Download as MP4 | Fast Download