cover

Download Songs Ai only for review course, Buy Cassette or CD / VCD original from the album Ai or use Personal Tone / I-RING / Ring Back Tone in recognition that they can still work to create other new songs. DMCA Removal Requests Send to [email protected]
Download Full Album songs For Android Ai Fast Download

Title : Ailesi Çocuğun Odasına Gizli Kamera Koydu, Ancak Gördükleri Karşısında Şok Oldu
Description : ► Kime Diyorum’a Abone Olmak İçin Tıklayın ► http://goo.gl/YyNpd7
► Web adresimiz : /
► Instagram adresimiz: /kimediyorum_yt
► Yeni videolardan anında haberdar olmak için abone olmayı ve bildirimleri açmayı unutmayın..
► Telif sorunları için lütfen bize yazın: [email protected]
► For copyright matters please contact us at: [email protected]

Dünyanın dört bir yanındaki anne-babalar için bebek kameraları en önemli icatlardan biridir. odasında uyuyan, yeni yürümeye başlayan çocuğunuz için endişelendiğinizde ya da işe yeni aldığınız bakıcının çocuğunuza iyi davranıp davranmadığını görmek istediğinizde bu kameralar çok işinize yarar.
Ancak kimi zaman kameralara yakalanan inanılmaz olaylar insanların çarpıcı gerçeklerle yüzleşmesine sebep oluyor. Bu videoda bakıcı kameralarına yakalanan 5 sıradışı olayı derledik.
1 - Emzirme
Bakıcı kameralarında ebeveynler çocuklarına nasıl davranıldığını, şiddete uğrayıp uğramadıklarını kontrol ediyor. Ancak bu görüntülerde işin bambaşka bir boyutu ortaya çıkıyor. Kameradan habersiz bakıcı kadın kucağındaki bebeği emzirmeye çalışıyor. Görüntüleri izleyen aile, bakıcıyı hem kovuyor hem de şikayet ediyor.
2- Hırsız
Sırada gece yarısı pencereden eve giren bir hırsızın görüntüleri var. Bir el feneri ve çantaya bebek odasına giren hırsız, buradaki güvenlik kamerasına yakalanıyor. Ailesinin yan odada uyuduğu bir sırada beşiğin başına gelen ve bebeğe bir süre bakan hırsızın görüntüleri ertesi gün videoyu izleyen aileyi dehşete düşürüyor. Neyski hırsız evden sadece bir evrak çantası ve cüzdan alarak uzaklaşıyor.
3 - Mutfak Kamerası
Sadece bebek odasına değil, evdeki her yere kameralar yerleştiren aile, bu görüntüleri izlediklerinde ne kadar doğru bir iş yaptıklarını anladılar. Mutfaktaki kameranın kaydettiği videoda, bakıcı kadının tuvalet yerine mutfak lavabosunu kullandığı görülüyor. Olayın ardından polise haber veren aile, bakıcının bu iğrençliği uzun zamandır yaptığını öğrendi.
4- Beşikteki Hayaletler
Amerikalı Jade Yates bu videoyu facebook'ta paylaştı. Kimilerine oldukça ürkütücü gelen videonun altına "Hayaletlere kim inanır" diye yazdı. Bebeğinin beşiği etrafından görünen ev hayalete benzettiği figürlerin ne olduğunu anlamak için insanlardan yardım istedi. Jade, eğer bunların gerçekten hayalet olabileceğine inanırsa evden taşınmak istediğini de belirtti.
5 - Yabancı Ses
son videoda ise mağdur durumda olan bir bakıcı. Samantha'nın bakıcısı, ailenin eve kurduğu sistem sayesinde onlarla kameralarla iletişim kuruyordu. Küçük hoparlörlerle bakıcıya seslenebilen aile, böylece her şeyi kontrol altında tuttuğunu düşünüyordu. Ancak bir gün genç kadın, aileden olmayan birinin "ne kadar tatlı bir bebek" diye seslendiğini duydu. bir başkası izlendiğini anlayan bakıcının şikayeti üzerine inceleme yapan polis, kamera sisteminin hacklyen bir yabancının uzun süredir genç kadını izlediğini ortaya çıkardı.

Müzik: Apprehensive_at_Best by Youtube Audio Library
Download as MP3 | Download as MP4 | Fast Download